Hyppää sisältöön

Ole yhteydessä!

Vihreiden nuorten toimiston tehtävä on mahdollistaa se, että meidän jäsenet pääsee muuttamaan maailmaa ja tekemään vihreää politiikkaa ympäri Suomen!

Jami Haavisto

Puheenjohtaja

Poliittinen vaikuttaminen, sidosryhmätyö, päätöksenteon johtaminen

050 918 9158 jami.haavisto@vihreatnuoret.fi

Peppi Seppälä

Puheenjohtaja

Poliittinen vaikuttaminen, sidosryhmätyö, päätöksenteon johtaminen

040 721 7912 peppi.seppala@vihreatnuoret.fi

Bicca Olin

Pääsihteeri

Talousasiat, henkilöstöasiat, vaalit, päätöksenteko

040 352 5232 bicca.olin@vihreatnuoret.fi

Anja Presnukhina

Hankesuunnittelija

ABC, KVV & YSD

045 269 1454 anja.presnukhina@vihreatnuoret.fi

Aura Castrén

Viestintäsuunnittelija

Viestinnän suunnittelu ja koordinointi, sosiaalinen media, nettisivut

045 806 5244 aura.castren@vihreatnuoret.fi

Iina Vahteri

Hankesuunnittelija

NVV & Nordic Summer Camp

045 211 3577 iina.vahteri@vihreatnuoret.fi

Reima Kuukka

Vaali- ja koulutussuunnittelija

Vaalikampanjat, valtakunnalliset tapahtumat ja työryhmät

045 230 1120 reima.kuukka@vihreatnuoret.fi

Jesse Kareinen

Järjestösuunnittelija

Jäsenjärjestöt ja toimintaryhmät, jäsenasiat

045 139 3999 jesse.kareinen@vihreatnuoret.fi

Julia Kerkelä

Helsingin Vihreiden Nuorten toiminnanjohtaja

044 067 9800 julia.kerkela@vihreatnuoret.fi

Mikko Koivisto

Tampereen seudun vihreiden nuorten toiminnanjohtaja

045 7833 5130 mikko.koivisto@vihreatnuoret.fi

Sara Nyman

Turun vihreiden nuorten toiminnanjohtaja

sara.nyman@vihreatnuoret.fi
Jaa somessa: