Hyppää sisältöön

Ole yhteydessä!

Vihreiden nuorten toimiston tehtävä on mahdollistaa se, että meidän jäsenet pääsee muuttamaan maailmaa ja tekemään vihreää politiikkaa ympäri Suomen!

Jami Haavisto

Puheenjohtaja

Poliittinen vaikuttaminen, sidosryhmätyö, päätöksenteon johtaminen

050 918 9158 jami.haavisto@vihreatnuoret.fi

Peppi Seppälä

Puheenjohtaja

Poliittinen vaikuttaminen, sidosryhmätyö, päätöksenteon johtaminen

040 721 7912 peppi.seppala@vihreatnuoret.fi

Bicca Olin

Pääsihteeri

Talousasiat, henkilöstöasiat, vaalit, päätöksenteko

040 352 5232 bicca.olin@vihreatnuoret.fi

Aura Castrén

Poliittisen viestinnän suunnittelija

Poliittisen viestinnän suunnittelu ja koordinointi, sosiaalinen media, nettisivut

045 806 5244 aura.castren@vihreatnuoret.fi

Jesse Kareinen

Järjestösuunnittelija

Jäsenjärjestöt ja toimintaryhmät, jäsenasiat

045 139 3999 jesse.kareinen@vihreatnuoret.fi

Saara Loukola

Koulutussuunnittelija

Koulutusten ja kansainvälisten hankkeiden suunnittelu

045 211 3577 saara.loukola@vihreatnuoret.fi

Reima Kuukka

Vaali- ja koulutussuunnittelija

Kuntavaalikampanjan koordinointi ja työryhmät

045 230 1120 reima.kuukka@vihreatnuoret.fi

Julia Kerkelä

Helsingin Vihreiden Nuorten toiminnanjohtaja

044 067 9800 julia.kerkela@vihreatnuoret.fi

Iina Vahteri

Tampereen vihreiden nuorten toiminnanjohtaja

Tampereen seudun vihreiden nuorten toiminnanjohtaja

iina.vahteri@vihreatnuoret.fi

Sara Nyman

Turun vihreiden nuorten toiminnanjohtaja

sara.nyman@vihreatnuoret.fi
Jaa somessa: