Hyppää sisältöön

Ole yhteydessä!

Vihreiden nuorten toimiston tehtävä on mahdollistaa se, että meidän jäsenet pääsee muuttamaan maailmaa ja tekemään vihreää politiikkaa ympäri Suomen!

Bicca Olin

Pääsihteeri

Talousasiat, henkilöstöasiat, vaalit, päätöksenteko

040 352 5232 bicca.olin@vihreatnuoret.fi

Brigita Krasniqi

Puheenjohtaja

Poliittinen vaikuttaminen, sidosryhmätyö, päätöksenteon johtaminen

045 131 2554 brigita.krasniqi@vihreatnuoret.fi

Peppi Seppälä

Puheenjohtaja

Poliittinen vaikuttaminen, sidosryhmätyö, päätöksenteon johtaminen

040 721 7912 peppi.seppala@vihreatnuoret.fi

Kia Katjos

Viestintäsuunnittelija

Viestinnän suunnittelu ja koordinointi, sosiaalinen media, nettisivut

045 269 1454 kia.katjos@vihreatnuoret.fi

Jesse Kareinen

Järjestö- ja koulutussuunnittelija

Jäsenjärjestöt, valtakunnalliset tapahtumat, jäsenasiat

045 139 3999 jesse.kareinen@vihreatnuoret.fi

Ella Rouhe

Koulutussuunnittelija

Koulutusten ja kansainvälisten hankkeiden suunnittelu

045 211 3577 ella.rouhe@vihreatnuoret.fi

Reima Kuukka

Kuntavaali- ja koulutussuunnittelija

Kuntavaalikampanjan koordinointi

045 230 1120 reima.kuukka@vihreatnuoret.fi

Heidi Rättyä

Helsingin Vihreiden Nuorten toiminnanjohtaja

044 067 9800 heidi.rattya@vihreatnuoret.fi

Iina Vahteri

Tampereen vihreiden nuorten toiminnanjohtaja

Tampereen seudun vihreiden nuorten toiminnanjohtaja

iina.vahteri@vihreatnuoret.fi

Sara Levänen

Turun vihreiden nuorten toiminnanjohtaja

sara.levanen@vihreatnuoret.fi

Adéle Nurmela

Korkeakouluharjoittelija

adele.nurmela@vihreatnuoret.fi
Jaa somessa: