Hyppää sisältöön

Ole yhteydessä!

Vihreiden nuorten toimiston tehtävä on mahdollistaa se, että meidän jäsenet pääsee muuttamaan maailmaa ja tekemään vihreää politiikkaa ympäri Suomen!

Jami Haavisto

Puheenjohtaja

Poliittinen vaikuttaminen, sidosryhmätyö, päätöksenteon johtaminen

050 918 9158 jami.haavisto@vihreatnuoret.fi

Selinä Nera

Puheenjohtaja

Poliittinen vaikuttaminen, sidosryhmätyö, päätöksenteon johtaminen

selina.nera@vihreatnuoret.fi

Pieta Salonen

Pääsihteeri

Talousasiat, henkilöstöasiat, vaalit, päätöksenteko

045 166 2165 pieta.salonen@vihreatnuoret.fi

Anja Presnukhina

Hankesuunnittelija

ABC, KVV & YSD

045 269 1454 anja.presnukhina@vihreatnuoret.fi

Aura Castrén

Viestintäsuunnittelija

Viestinnän suunnittelu ja koordinointi, sosiaalinen media, nettisivut

045 806 5244 aura.castren@vihreatnuoret.fi

Iina Vahteri

Hankesuunnittelija

NVV & Nordic Summer Camp

045 211 3577 iina.vahteri@vihreatnuoret.fi

Reima Kuukka

Kampanja-asiantuntija

Vaalikampanjat, valtakunnalliset tapahtumat ja työryhmät

045 230 1120 reima.kuukka@vihreatnuoret.fi

Laura Haikonen

Järjestösuunnittelija

Jäsenjärjestöt ja toimintaryhmät, jäsenasiat

045 139 3999 laura.haikonen@vihreatnuoret.fi

Maija Linkola

Helsingin Vihreiden Nuorten toiminnanjohtaja

044 067 9800 maija.linkola@vihreatnuoret.fi

Mikko Koivisto

Tampereen seudun vihreiden nuorten toiminnanjohtaja

045 7833 5130 mikko.koivisto@vihreatnuoret.fi

Sara Nyman

Turun vihreiden nuorten toiminnanjohtaja

sara.nyman@vihreatnuoret.fi
Jaa somessa: